STRONGDOOR

VITAJTE NA NAŠOM WEBE!

StrongDoor je spoločnosť založená v roku 2015, ktorá sa zaoberá predajom a montážou výrobkov zameraných na bezpečnosť, komfort a estetiku Vášho domova. Sme sústredení na predaj kvalitných produktov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov.
ČO PONÚKAME

PREČO SO VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

V rámci bezpečnostných dverí ponúkame značky Securido a Sofia

Ktoré sú kvalitou na špičkovej úrovni. Okrem samotnej montáže vám poskytneme bezplatnú obhliadku a zameranie dverí. Dvere doručíme na západné a stredné Slovensko zdarma a garantujeme montáž do 14 dní. Pre nás je dôležité, aby ste boli s výrobkom a službami plne spokojní, preto nepožadujeme žiadnu zálohu a platíte až po montáži.

V ponuke máme aj interiérové dvere,

Ktoré vám vytvoria príjemné prostredie v každej miestnosti. Výber značky nám záleží na vašom vkuse a predstavách.

Plastové okná a dvere Salamander sú nemecké kvality a ich odolnosť voči starnutiu a nepriaznivému počasiu je bezkonkurenčná.

Majú hladký, lesklý povrch, moderný a nadčasový dizajn a charakterizuje ich brilantná biela farba s vysokým leskom. Okrem toho sú zdravotne nezávadné a ľahko sa udržujú.

Naše interiérové a exteriérové žalúzie sú vyrábané slovenskou značkou Lamelland a spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu.

V ponuke máme aj exteriérové rolety - plastové aj hlinikové, ktoré sú tiež vyrábané slovenskou značkou Lamelland. Siete proti hmyzu sú k dispozícii pre všetky druhy otváracích aj posuvných dverí, plisé a rolovacích.

Garážové brány sú tiež súčasťou našej ponuky a ponúkame vám značku Pemat, ktorá je vyrobená na Slovensku a garantuje vysokú kvalitu, bezpečnosť a estetiku.

Naše produkty a služby sú podporené spoluprácou s renomovanými slovenskými firmami, ako sú napríklad Securido, Sofia, Mimel, Lamelland, Imperiodoor, Erkado, Voster, Hi Sec a Secum.

Pri nákupe v StrongDoor sa môžete spoľahnúť na odborné poradenstvo a individuálny prístup k vašim požiadavkám a potrebám.

Naša spoločnosť je vždy pripravená pomôcť a zabezpečiť vašu spokojnosť s nákupom. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a poskytneme potrebné informácie. Tešíme sa na spoluprácu s vami v rámci našej spoločnosti StrongDoor.

Naše realizácie

a history of excellence - from one man’s
dream to one of america's most successful contractors

Potrebujete poradiť?

Či už máte akúkoľvek otázku či pripomienku, obráťte sa na nás.